Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel: (22) 780 99 33, email: minibus@minibus.com.pl

ROZKŁAD JAZDY

WYBIERZ LINIĘ:
WYBIERZ KIERUNEK:
WYBIERZ PRZYSTANEK:

Informacja dla pasażerów:
Wszystkie przystanki w liniach autobusowych minibus są na żądanie.

Informacje

  SERWIS / NAPRAWA

 

  

  

Facebook

W związku z dalszymi pracami związanymi z modernizacją linii kolejowej w Otwocku nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Orlej w obu kierunkach na okres ok. 2-3 tygodni (informacja od wykonawcy remontu)

W związku z powyższym autobusy linii Mini Bus linii do i z Warszawy od dnia 02.02.2018r. (godziny poranne)

Linie „Przy Torach” oraz „Śródborów” do Warszawy będą kursowały ul. Andriollego , Powstańców Warszawy oraz Staszica. Dodatkowy przystanek zastępczy będzie zlokalizowany na ul. Staszica za skrzyżowaniem z ul. Kupiecką.

UWAGA!!! W drodze powrotnej z Warszawy autobusy będą kursowały  ul. Staszica. Pierwszy przystanek za Rzemieślinczą w Otwocku dla linii "Przy Torach" oraz linii "Śródborów"  to przystanek na ul. Staszica (przy dawnej straży)

Autobusy linii "Mlądz" będą kursowały z pominięciem ul. Orlej  ul. Kupiecką , Staszica . Przystanek zastępczy umiejscowiony jest na ul. Kupieckiej przy skrzyżowaniu z ul. Andriollego.

Autobusy linii "Celestynów" będą kursowały ul. Powstańców Warszawy, Staszica . Przystanek zastępczy będzie zlokalizowany na ul. Staszica przy skrzyżowaniu z ul. Kupiecką . Przystanek w kierunku do Celestynowa będzie zlokalizowany na ul . Kupieckiej i autobusy w kierunku do Celestynowa analogicznie będą kursować ul. Kupiecką , Staszica i Powstańców Warszawy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Mini Bus Komunikacja Prywatna, Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot S.J.
ul. Bema 2 b, 05-480 Karczew, tel. (22) 780 99 33.